חוסכים ומרוויחים עם מערכת רישום לאירועים

ניווט מהיר במאמר

כל אירוע עסקי, כמעט לא משנה מאיזה סוג, טומן בחובו אינספור פרטים, משימות ואתגרים. חשיבות שימת הלב לפרטים הקטנים, כמו גם הרצון שלנו שהאירוע יתנהל באופן המקצועי והטוב ביותר – מזמנים לא מעט מפיקי אירועים לעשות שימוש בעזרים שמטרתן העיקרית היא לחסוך זמן ומשאבים, ולארגן את האירוע באופן טוב יותר. מערכת רישום לאירועים היא אחד העזרים המשמעותיים בכל אירוע הדורש ניהול מוזמנים. מה היא כוללת ומדוע כדאי לכם לעשות בה שימוש?

nirazo

עמוד רישום מותאם לקהל היעד

מערכת רישום לאירועים מאפשרת לכם לתכנן את האירוע באופן מסודר ולהתאים אותו לקהל היעד באופן מושלם. כך תוכלו לקלוע מראש לקהל היעד הרלוונטי לאירוע המתוכנן ולנהל את רישום המוזמנים ביעילות מקסימלית. עמוד הרישום לאירוע (אתר האירוע) מותאם עבור האירוע באופן אישי ומכיל את שם האירוע, המקום בו יתקיים, באנר שיווקי לבחירתכם, תאריך ואפשרות לבחירת מקומות, במידת הצורך.

מערכת רישום לאירועים

פילוח על פי הגדרות קבועות מראש

כדי לקלוע באופן המדויק ביותר לפרופיל של כל אורח ומוזמן לאירוע, מערכת רישום לאירועים מאפשרת לכם להגדיר מראש סוגי כרטיסים המתומחרים באופן שונה (כרטיסי חבר, VIP ועוד) וכן מפלחת עבורכם קבוצות מסוימות (מפיצים, חברי הנהלה וכדומה), כך שאתם נהנים ממיקסום האפקטיביות הפרסומית לכל האירוע, והתאמה מושלמת לפרופיל האישי של כל מוזמן.

סטטיסטיקה ותמונת מצב

כמה אורחים נרשמו? כמה אורחים קיבלו את ההזמנה אך טרם נרשמו? כמה כרטיסים נותרו? כמפיקי אירועים, האצבע שלכם חייבת להיות על הדופק כל הזמן. מערכת רישום לאירועים עושה זאת בשבילכם – בקלות. דרך המערכת תוכלו להבין האם מומלץ להוריד את מחירי הכרטיס בהתאם לקצב המכירה, האם מוטב להשקיע בקידום האירוע בקרב אורחים פוטנציאלים שטרם נרשמו ועוד.

רישום לאירוע

הזמנות אישיות

בנוסף, מאפשרת המערכת לשלוח לכל מוזמן הזמנה אישית המיועדת אליו ישירות. בהזמנה מוטבעים פרטי האורח, כך שלא ניתן להעבירה לאדם אחר. כמו כן, תוכלו להגדיר האם האורח שקיבל את ההזמנה ישלם עבור הכרטיס או יקבלו ללא עלות.

מתקדמים עם הטכנולוגיה

עולם העסקים כולו מתנהל היום דרך רשת האינטרנט. הימים בהם צרכנו אינפורמציה ממודעות רחוב או ממוספי העיתונים כבר כמעט וחלפו מן העולם – מערכת הרישום לאירועים מאפשרת לכם להתקדם יחד עם הטכנולוגיה המתפתחת. כשהרישום לאירוע מתבצע באופן וירטואלי דרך ממשק נוח לשימוש, התהליך כולו הופך להיות יעיל הרבהי יותר – ללא צורך בהעסקת טלפנים אנושיים שיעמדו במוקד מכירת כרטיסים, ללא צורך בהדפסת השובר (אך עם האפשרות לעשות זאת, למי שמעוניין בכך) ובמקסימום סינכרון בין מפיקי האירוע – לאורחים.

רוצה להתחיל למכור כרטיסים?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!
אהבתם? שתפו:
5/5
Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
עוד באותו נושא:
אולי יעניין אתכם גם:
ניווט מהיר