למה אתם צריכים מערכת רישום לכנסים?

ניווט מהיר במאמר

בשנים האחרונות, מערכת רישום לכנסים הפכה להיות סטנדרט בכל אירוע עסקי חשוב – כנס, אירוע חברה, תערוכה, אירועי קד"מ, אירוע השקה ועוד. כשם שאתם משקיעים בלוקיישן, בעיצוב, בתוכן האמנותי ובדוברים מובילים ורלוונטיים לאירוע – אתם חייבים להשקיע גם באופן ההזמנה של האורחים לאירוע. במה מדובר ומדוע אתם זקוקים לשירותי מערכת רישום לכנסים?

nirazo

מערכת שעובדת במקומכם

במקום להעסיק טלפנים במוקד מכירת כרטיסים, לספור באופן ידני את המשתתפים המתוכננים באירוע ולהבין כמה כרטיסים נותרו – פשוט העבירו את האחריות למערכת אחת, עצמאית וממוקדת – מערכת רישום לכנסים. המערכת מנהלת את המשתתפים, מאפשרת מכירת כרטיסים אונליין והדפסתם. בנוסף, ומעניקה לכם גם נתונים סטטיסטיים שונים אודות האירוע (כמות האורחים שנרשמו, ניהול מקומות הישיבה, כמות הכרטיסים שנותרה ועוד).

למה אתם צריכים מערכת רישום לכנסים?

  1. התאמה מדויקת של האירוע למבקרים

אתם עומלים על הפקת האירוע ומתכננים לו"ז שאתם משערים שיקלע לאופי ולתחומי העניין של המבקרים בו.
אך ככל שחולף הזמן, אתם מגלים שלאירוע שלכם נרשמו אנשים שונים ממה שחשבתם לראשונה ויש צורך "לכוונן" את התכנים כדי לקלוע באופן מדויק לקהל המוזמנים. אילולא הייתם משתמשים במערכת הרישום – כנראה שלא הייתם יודעים את הפרט החשוב הזה מראש. המערכת מאפשרת לכם להתאים את תכני האירוע באופן מדויק לאורחים ולהבטיח אירוע מוצלח הרבה יותר.

  1. התחלה נעימה לאירוע

חשבו על הפעם האחרונה שהגעתם לחתונה, ולא היו פתקי הושבה בכניסה לאולם. מה הרגשתם? אם בעבר פתקי הושבה היו בגדר מותרות, הרי שהיום מדובר בחלק אינטגרלי מקבלת הפנים. בדומה לכך, גם בכנס או באירוע העסקי שאתם מארגנים – מומלץ מאוד לאפשר לכל האורחים להרגיש חלק מהאירוע כבר בכניסה. כשאתם יודעים את שמות המוזמנים מראש, כל שעליכם לעשות הוא להפיק את תג השם, לסמן את הגעתם לאירוע ולקבל בחיוך את פני הבאים. בנוסף, הדבר יקל גם על שאר המשתתפים באירוע לזהות זה את זה.

  1. פעילויות קידום לאחר האירוע

האירוע העסקי מאחוריכם, וזה הזמן לחשוב על האירוע הבא. מארגנים אירוע דומה ובטוחים שהאורחים באירוע הנוכחי מתאים לפרופיל המוזמנים שלו? מעולה! יש לכם את פרטיהם האישיים, וזוהי דרך נהדרת להשיג אותם שוב ולעניין אותם באירועים הבאים!
אף פעם לא מאוחר לבצע פעולות קידום לאתר שלכם על מנת להיות מוכנים לאירוע שיתקיים בשנה הבאה.

  1. שמירה על קשר עם לקוחות פוטנציאלים

יצירת מאגר עסקי של לקוחות הוא דבר חיוני להתקדמות עסקית. מערכת רישום לאירועים מאפשרת לכם ליהנות, דרך השירות העיקרי שהיא מספקת. גם ממאגר עסקי רב עוצמה הזמין עבורכם בכל עת. אם אתם רוצים לשמור על קשר עם האורחים שלכם, לעדכן אותם בהפתעות חדשות שאתם מארגנים, לעניין אותם במוצרים חדשים או בהתקדמות העסקית שלכם ולהזמין אותם, כפי שכתבנו לעיל, לכנסים נוספים. זוהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. הפרטים האישיים שמורים לכם במאגר, וכל שעליכם לעשות הוא לעשות בהם שימוש!

רוצה להתחיל למכור כרטיסים?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!
אהבתם? שתפו:
5/5
Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
עוד באותו נושא:
אולי יעניין אתכם גם:
ניווט מהיר